Konferencja Rady Pedagogicznej w środę 30.08.2017 o godzinie 900
 
 
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
 
odbędzie się 4 września
 
Mszą świętą w kościele parafialnym w Bystrej o godzinie 830
 
 
Okolicznościowa akademia w szkole o godznie 1000
 
Dzisiaj zakończyliśmy rok szkolny. Odfrunęliśmy na skrzydłach świadectw na całe dwa miesiące.  Szkoła odpocznie od braci uczniowskiej, uczniowie odpoczną od szkolnych obowiązków, a nauczyciele zregenerują siły.
 
Okolicznościowy montaż  słowno - muzyczny, podsumowujący mijający rok szolny przygotowali uczniowie klasy drugiej.  Pan Dyrektor wręczył świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe i życzył wszystkim udanych wakacji.
 
 
 
 

 

W dniach 09.06. - 12.06.2017r. dziecięco-młodzieżowy zespół folklorystyczny „ Łemkowski Pierścionek” działający przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gładyszowie przebywał we Lwowie biorąc udział w Międzynarodowym  Festiwalu  „ФОЛЬКЛОРНИЙ ПЄРЄДЗВИН”.

Festiwal w którym brały udział zespoły z Polski, Słowacji i Ukrainy został zorganizowany przez Komisję Kultury miasta Lwów przy współudziale Ambasady Polskiej we Lwowie. Podczas festiwalu zespoły biorące w nim udział miały możliwość zaprezentowania umiejętności artystycznych na scenie Filharmonii Lwowskiej i w czasie przemarszu i występów na ulicach Lwowa.   Oprócz występów artystycznych  uczestnicy brali udział w warsztatach - poznając tańce, pieśni i kulturę krajów i regionów z których pochodzą.       Zespół „ Łemkowski Pierścionek” reprezentował na festiwalu Polskę, prezentując podczas występów tańce, pieśni i zwyczaje Łemków.  W Zespole występuje Wiktoria Wojtaszek, uczennica naszej szkoły.

 

 

 

Strona 1 z 16

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz