Uroczysta gala VI edycji konkursu „Mam zawód, mam fantazję” organizowanego przez Urząd Marszałkowski w Krakowie odbyła się w piątek 7.12.2018r. Tegoroczna edycja przyniosła laury za zajęcie I miejsca w konkurencji z branży administracyjno – usługowej dla   Anny Tokarz, Beaty Stabach, Patrycji Olech i Ewy Łukaszyk z kl. IV  Technikum Architektury Krajobrazu za: „Projekt koncepcyjny ogrodu przy domu jednorodzinnym na Podhalu”. Zwycięska ekipa pracowała pod kierunkiem p. Edyty Podstołowicz, nauczyciela zawodu.

 

Również na podium, bo trzecie miejsce w branży turystyczno – gastronomicznej zajęła  Paulina Górska uczennica kl. III Technikum Żywienia  i Usług Gastronomicznych w konkursie kulinarnym na najlepsze zakąski zimne  i ciepłe. Paulinę przygotowywała  p. Magdalena Tumidajewicz. Dziewczyny dostały cenne nagrody rzeczowe  - serdecznie gratulujemy.  Warto wspomnieć, że jesteśmy jedyną szkołą z terenu Powiatu Gorlickiego  wyróżnioną w tej edycji konkursu.
 

 

 

 

 

„Metamorfoza podwórek”- to tytuł konkursu  na projekt przestrzeni miejskiej  zorganizowanego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami sp. z o.o. w Grudziądzu. Ekipa w składzie: Patrycja Olech, Beata Stabach i p. Agnieszka Topór – nauczyciel przedmiotów architektury krajobrazu projektem koncepcyjnym skweru miejskiego  z placem zabaw dla dzieci  zajęły trzecie miejsce.

Gratulujemy.

 

 

 

 
 
 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego
odbędzie się
22 czerwca 2018r. o godz. 1000
 
 
 
 
 
 
 

Strona 1 z 16

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz