Nasza obecność na gorlickim rynku w czasie bożonarodzeniowego  jarmarku stała się już tradycją. Szkolne stoisko, jak zwykle, tłumnie oblegały rodziny z dziećmi. I to właśnie dla nich zorganizowaliśmy warsztaty zdobienia pierników i robienia innch ozdób bożonarodzeniowych. Tegorocznym tematem przewodnim była magiczna podróż saniami świętego Mikołaja.  Leciwy święty czekał na wszystkich milusińskich w oryginalnych saniach, a mali pomocnicy otrzymywali czekoladowe słodkości. Pamiątkowe zdjęcie ze świętym Mikołajem pozostanie niezapomnianą pamiątką z tegorocznego jarmarku, a zapach naszego sianka na wigilijnym stole wprowadzi Gorliczan w prawdziwą magię świąt Bożego Narodzenia.

 

 

 

 

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz