Świąteczne życzenia
 
Zdrowych,  pogodnych Świąt Narodzenia  Pana. Odnowienia Wiary, Nadziei i Miłości w Boga i Człowieka. Niech ten szczególny czas sprawi, że staniemy się bardziej ludzcy, mniej małostkowi, a Boża Dziecina niech nam błogosławi w każdym czasie i każdym czynie.
Życzymy tego wszystkim od serca.
 
 
 
Świątecznie w szkole
Uczniowie klasy drugiej przygotowali świąteczne przedstawienie, ukazujące nam magię nadchodzących  świąt Bożego Narodzenia. Młodzi aktorzy uzmysłowili nam , że nie choinka i prezenty są  sednem tego czasu,  ale miłość, wzajemny szacunek i zwykła ludzka szczerość. Można obyć się bez choinki w czasie świąt, ale bez wzajemnej miłości już nie. Spotkanie z rodzicami zamieniło się we wspólne kolędowanie. Przy tej okazji również rozstrzygnięto szkolny konkurs na dekorację stołu bożonarodzeniowego i nietuzinkowe potrawy serwowane  podczas tradycyjnej wigilii. Zwyciężył zespół klasy drugiej TŻ i UG.
 

 

 

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz