A ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ ... 
Warsztaty świąteczne z udziałem uczniów klasy III gimnazjum
 
         W dnia 11 grudnia uczniowie klasy III gimnazjum postanowili rozpocząć okres świąteczny, udając się ponownie na warsztaty świąteczne do naszej szkoły. Podczas zajęć, uczniowie mieli możliwość samodzielnego pieczenia i ozdabiania pierniczków oraz komponowania stroików świątecznych na stół wigilijny, a wszystko to oczywiście pod czujnym okiem Pań: Agnieszki Gryboś i Agnieszki Topór oraz uczniów z klasy II Technikum architektury krajobrazu oraz Technikum żywienia i usług gastronomicznych. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością i umiejętnością współpracy. W wyniku dwugodzinnych zajęć powstały niezwykle kolorowe i apetyczne pierniki oraz stylowe kompozycje florystyczne.
 

 

 

 

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz