Warsztaty dla gimnazjalistów w naszej szkole stały się już tradycją…  Zajęcia te, cieszą się nadal dużym powodzeniem i zainteresowaniem wśród uczniów klasy III gimnazjum Szkoły Podstawowej w Bystrej. W dniu 15 stycznia gimnazjaliści już po raz piąty uczestniczyli w zajęciach warsztatowych z zakresu gastronomii i architektury krajobrazu, które przeprowadziły nauczycielki praktycznej nauki zawodu oraz uczniowie klasy II. Tym razem, tematem zajęć były słodkości i upominki karnawałowe. Uczniowie pracowali bardzo intensywnie, wykazując się nabytymi już wcześniej umiejętnościami kulinarnymi oraz manualnymi. Gimnazjaliści, pod skrzydłami pani Agnieszki Niemas, samodzielnie przygotowywali i dekorowali smakołyki. Z kolei pani Agnieszka Topór dawała im cenne wskazówki, dotyczące projektowania i zdobienia. Uczestnicy warsztatów wykonywali polecenia sumiennie i niezwykle precyzyjnie, a wspólna praca - jak zawsze - dostarczyła im radości i nowych doświadczeń.

 

 

 

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz