W karnawałową środę, tuż przed feriami (8.02.2018) szkoła wieczorową porą rozbrzmiewałą wspaniałą muzyką. Do tańca przygrywali najlepsi didżeje wybierani spośród szkolnych talentów. Za najlepszego didżeja wieczoru okrzyknięto Justynę Łukaszyk z kl. II. Oczywiście sama muzyka w czasie balu nie znaczy nic, trzeba wszak wybrać króla i królową balu. Również i w tej kategorii wygrali przedstawiciele klasy II - Gabriela Kalisz  i Patryk Prorok. Jednogłosnie zostali okrzyknięci najlepiej przebranymi gośćmi karnawałowej zabawy w bystrzańskich murach, I choć para królewska włada parkietem niepodzielnie, to trzeba przyznać,że i inni przybrali się w fantazyjne szaty. Niezabrakło myszek, gejsz, zalotnych panien w fikuśnych maskach... a nawet żądnych krwi wampirzyc.
 
 
 

 

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz