Wspólnie włączyliśmy się w obchody 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Na uroczystej akademii zorganizowanej w naszej szkole spotkali się nauczyciele, uczniowie i rodzice, aby razem świętować ten szczególny dzień przypadający 11 listopada. Punktualnie o 12 odśpiewaliśmy hymn narodowy, tym samym włączając się w ogólnopolskie  obchody.  Uczniowie pod przewodnictwem p. Marty Piecuch i p. Marzeny Lewek przedstawili najważniejsze wydarzenia z historii Polski i tej pod zaborami  i tej już niepodległej. Przypomniano wkład wielkich gorliczan w odzyskanie  niepodległości. Delegacja naszej szkoły udała się na cmentarz wojenny nr 91 aby tam złożyć wiązankę kwiatów.
 

 

 

 

 

 

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz