W okresie przedświątecznym nasza młodzież zaangażowała się w zbiórkę żywności zorganizowaną w ramach akcji Rodacy Bohaterom przez Stowarzyszenie Odra Niemen koordynatorem było szkolne koło historyczne prowadzone przez panią Martę Piecuch . Celem akcji było wsparcie materialne polskich Kombatantów na Wschodzie. Udało się zebrać kilka paczek z żywnością oraz napisać sporą ilość kartek świątecznych z życzeniami. Wszystkie paczki zostały rozwiezione  i trafiły do potrzebujących Polaków na przełomie stycznia i lutego tego  roku i dopiero teraz nastąpiło oficjalne zakończenie edycji Boże Narodzenie 2018. Po podsumowaniu akcji na ręce Pana Dyrektora przekazano podziękowania w imieniu środowisk kombatanckich przez Zarząd Stowarzyszenia Odra Niemen.

 

 

 

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz