Podczas finału  VIII  edycji Powiatowego Konkursu Interdyscyplinarnego „Pieśń o ziemi naszej – Ziemi Gorlickiej”  ogłoszono finalistów i laureatów pośród kilku kategorii: na najpiękniejszy wiersz, pracę plastyczną, stronę internetową i piosenkę poetycką. Nasi uczniowie licznie przystąpili do tegoż konkursu w kategorii pracy plastycznej opiewającej piękno naszej Małej Ojczyzny. To zaowocowało zajęciem II miejsca przez Wiktorię Sikorę z kl. II Technikum Architektury Krajobrazu za obraz pokazujący gontynę z cmentarza wojskowego na Pustkach w Łużnej. Wyróżnienie otrzymała Sylwia Klimek z kl. I TAK za pracę plastyczna pt „ Lilie”. Uczennice pracowały pod opieka p. Edyty Podstołowicz.
 
Nagrody wręczył Roman Dziubina współorganizator i pomysłodawca konkursu oraz Tadeusz Mikrut dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Gorlicach. Uroczysta gala odbyła się 16.04.2019r. w renesansowym Kasztelu w Szymbarku.
 
Serdecznie gratulujemy

 

 

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz