Wczoraj ( 23.05.2019) nasza szkoła stanęła otworem przed uczniami ostatnich klas szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jak każdego roku  nasi goście mogli zobaczyć otoczenie szkoły, pracownie dydaktyczne, specjalistyczne pracownie do nauki zawodu, porozmawiać z uczniami i nauczycielami. Przygotowaliśmy również moc atrakcji. m.in. warsztaty z architektury krajobrazu - przygotowanie i komponowanie  fantazji kwiatowych z pięknym, własnoręcznym dekorowaniem - doskonały prezent dla  mamy z okazji Jej święta. Żywieniowcy zapewnili coś dla ciała - wszystko eko i fit. Zdrowe ciasto buraczane i marchewkowe, zupa cebulowa z grzankami, kiełbasy z grila, soki wyciskane z warzyw i owoców, pokaz kolorowych drinków organizowany przez naszych barmanów, warsztaty z flambirowania, czyli  "płonące potrawy". Wszystkim, którzy nas odwiedzili, -  dziękujemy; niezdecydowanych -  zapraszamy w dogodnym dla nich czasie.

 

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz