22.10.2019 odbyła się kulminacja jesiennych inspiracji z dynią w roli głównej. Wszyscy uczniowie technikum architektury krajobrazu z poszczególnych klas przygotowali jesienne stanowiska na terenie szkolnego ogrodu.  Najpiękniejsze zostały wyłonione i docenione  w „orzechowym głosowaniu”  przez uczniowską brać. Zaangażowali się  też uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych przygotowując dla wszystkich doskonałe potrawy z dyni – zupę – krem oraz  dyniowe placuszki. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie oraz profesorkom, bez pomocy których nie byłoby tak wspaniałej imprezy integrującej szkolną społeczność zarówno smakiem jak i walorami estetycznymi.
 

 

 

 

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz