Cykliczne już warsztaty dla uczniów szkół podstawowych odbyły się  24 października. Tym razem gościliśmy uczniów z Zespołu Szkół w Kobylance z p. Krystyną Fik na czele. Uczniowie zobaczyli szkolne pracownie i otoczenie szkoły z kompozycją jesienną o której opowiedziała p. Agnieszka Topór, nauczycielka architektury krajobrazu,  a następnie przeszli do kuchni, gdzie pod czujnym i wytrawnym okiem p. Agnieszki Niemas zapoznali się  z arkadami kuchni bystrzańskiej. Efektem ich wtajemniczenia była m.in. wspaniała włoska kompozycja kulinarna potocznie i byle jak zwana pizzą. Serdecznie zapraszamy również i inne szkoły do udziału w naszych warsztatach zawodoznawczych, oczywiście po uprzednim uprzedzeniu.

 

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz