Komunikat !!!!!

dla uczniów kl IV którzy zdawali egzamin zawodowy w styczniu 2020

 

Złożenie deklaracji do egzaminu przeprowadzanego w sesji czerwiec – lipiec 2020 r. przez osoby, które nie zdały egzaminu w sesji styczeń – luty 2020 r. Osoby, które nie zdały EPKwZ w sesji styczeń – luty 2020 r., będą mogły złożyć deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części tego egzaminu w sesji czerwiec – lipiec 2020 r. do 31 marca br. odpowiednio do dyrektora macierzystej szkoły albo do dyrektora okręgowej komisji egzaminacyjnej. Deklarację będzie można złożyć również w formie elektronicznej, przesyłając skan albo wyraźnie zdjęcie podpisanego dokumentu na adres e-mail odpowiednio do sekretariatu szkoły albo OKE.

Deklarację proszę przesłać w formie skanu na adres szkoły do 31 marca 2020

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wzór deklaracji na OKE Kraków –egzamin zawodowy-formuła 2012-organizacja-zgłoszenie do egzaminu- zakładka uczniowie/słuchacze –pokaż(wzór deklaracji).Bezpośredni link do strony http://www.oke.krakow.pl/inf/staticpages/index.php?page=20160226113628499

mgr inż. Mirosław Sroka

 

 

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz