16.12.2015 r. odbyły się w naszej szkole Warsztaty Bożonarodzeniowe organizowane przez Szkolny Klub Wolontariatu w ZSCKR w Bystrej. Mieliśmy przyjemność gościć wolontariuszy z Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 w Gorlicach, Zespołu Szkół w Stróżówce, Zespołu Szkół w Szymbarku oraz Zespołu Szkół w Bystrej, wraz z opiekunami: Panią Iwoną Stec, Panią Lidią Szydłowską, Panią Magdaleną Porębą i Panią Małgorzatą Hryc.

 

Młodzież wykonała piękne stroiki świąteczne, które zostały przekazane pacjentom szpitala gorlickiego.

 

Ślemy serdeczne podziękowania na ręce wolontariuszy i ich opiekunów za wspólnie spędzony czas w świątecznej atmosferze. Dziękujemy również  uczniom oraz nauczycielom za przyniesione ozdoby świąteczne.

 

 

 

Alternative flash content

Requirements

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz