13 grudnia 2016 r., już po raz trzeci nasza szkoła miała wielką przyjemność gościć młodzież z siedmiu placówek oświatowych wraz z opiekunami. Niestrudzeni wolontariusze, którym niestraszna jest odległość, śnieg, wcześnie zapadający zmierzch, szkolne obowiązki dnia następnego oraz ich koordynatorzy-serc ciepłych przewodnicy, przybyli do nas z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kobylance, Miejskiego Zespołu Szkół nr 1, Miejskiego Zespołu Szkół nr 3, Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 w Gorlicach oraz z Zespołów Szkół w Stróżówce, Szymbarku oraz Bystrej.
    Ogromną radość swoją obecnością sprawiły nam również Pani Renata Filipowicz, prezes Lokalnego Centrum Wolontariatu w Gorlicach oraz Pani Justyna Lenard, główny koordynator LCW. Otrzymane wyróżnienie Anioły Wolontariatu jest dla naszego koła wspaniałą nagrodą oraz motywacją do dalszych działań.
    Tematem przewodnim tegorocznych warsztatów stała się szyszka. Młodzież wykonała piękne stroiki, które pomogły w zbudowaniu świątecznej atmosfery na oddziałach gorlickiego szpitala. Wolontariusze osobiście dostarczyli ozdoby podopiecznym szpitala, niosąc życzenia Zdrowych, Spokojnych Świąt oraz opieki Narodzonej Dzieciny.

Dziękujemy Wam Dzielni Wolontariusze oraz Niezawodni Opiekunowie

 

 

Alternative flash content

Requirements

BYSTRA WEATHER

 
 
 
 

Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Adam Mickiewicz