WCAG

plakat Rodacy Bohaterom
 
Jak co roku w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia nasza szkola włączyła się za pośrednictwem Szkolnego Koła Historycznego prowadzonego przez p Martę Piecuch do ogólnopolskiej zbiórki darów w ramach akcji Rodacy Bohaterom. 
Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Odrą Niemen to środowisko zbudowane i oparte o kombatantów ich wartości i postawy. Ludzie pozostawi na Kresach pozanaszymi granicami to są osoby dbające o polska kulturę  historię miejsca związane z naszą historią czy grobami naszych przodków.  Ludzie Ci Nauczyciele seniorzy i lokalni dzialacze  dbają o polski język dlatego wspieramy polskie ośrodki parafie , placówki edukacyjne Domy Polskie, Hospicja, pomagamy wszystkim potrzebującym Polakom.
Każdy dar żywnościowy od serca wspomaga naszych Rodaków.  Produkty proszę dostarczać do koordynatora akcji p. Marty Piecuch 
 
2023-12-19-rodacy
2023-12-19-rodacy

Back to top