WCAG

Informacja dla uczniów i rodziców o hybrydowym nauczaniu
od 17.05.2021do 28.05.2021


Dyrektor ZSCKR w Bystrej informuje , od poniedziałku 17 maja do 21 maja br. zajęcia dydaktyczne( lekcje i zajęcia praktyczne) dla klas : II technikum po gimnazjum, III technikum. będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Lekcje i zajęcia praktyczne dla klas I technikum i II technikum po szkole podstawowej będą się odbywać na terenie szkoły z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego wg obowiązującego od dnia 1 września 2020 planu lekcji . (wszystkie zmiany zostają anulowane)

W następnym tygodniu od 24-28 maja nastąpi zmiana , klasy I technikum i II technikum po szkole podstawowej przejdą na zdalne nauczanie, a II technikum po gimnazjum, III technikum będą realizować zajęcia edukacyjne (lekcje i zajęcia praktyczne) w szkole.

Dyrektor ZSCKR w Bystrej
Józef Warchoł

Back to top