W ostatni weekend września uczniowie z naszej szkoły wyruszyli na wycieczkę turystyczno–krajoznawczą Doliną Popradu – trasą z Bystrej przez Krynicę do Muszyny, a następnie przez Piwniczną do Nowego Sącza. Tam zrelaksowali się w ogrodach sensorycznych, zachwycili się bujną roślinnością i wonnym kwieciem. Po uczcie dla zmysłów wycieczkowicze ruszyli w drogę do WSB-NLU w Nowym Sączu, gdzie miała miejsce Małopolska Noc Młodych Naukowców.
Uczestnikom pozostaną w pamięci fascynujące eksperymenty dotyczące uwagi selektywnej, iluzji optycznych oraz efektu dezinformacji. Dostrzeżenie nauki w praktyce było dobrym doświadczeniem dla młodzieży.
Organizacją wyjazdu oraz opieką nad uczniami zajęły się panie: Anna Zdanowicz - Pałka, Marta Stachura i Marta Piecuch.









WCAG 2.1