W dniach 2 -3 października tego roku grupa młodzieży z klasy II i IIII techniku architektury krajobrazu zwiedziła zamek w Łańcucie wraz z przyległą wozownią i storczykarnią. Młodzież podziwiała pięknie kwitnące kwiaty, a w otaczającym rezydencję parku podziwiała wiekowy starodrzew. Z dawnej rezydencji magnackiej, przenieśliśmy się do Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem. Była to prawdziwa lekcja botaniki na łonie bieszczadzkiej przyrody. Zobaczyliśmy torfowiska w Tarnawie, piętra roślinności połonin oraz zdobyliśmy najwyższy szczyt - Tarnicę. Wyjazd odbył się w ramach projektu unijnego „ Rozwój umiejętności zawodowych uczniów ZSCKR w Bystrej”.
















WCAG 2.1