WCAG

dzien owarty

W październiku ruszyły w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bystrej pierwsze zajęcia koła florystycznego. Florystyka jest dziedziną, która mocno rozwinęła się w ostatnich czasach. Udział w zajęciach koła florystycznego daje możliwość zdobycie nowych umiejętności, a także w przyszłości może stać się atutem przy dostaniu pracy.

    Uczniowie podczas tych spotkań będą uczyć się sztuki układania kwiatów i innych elementów roślinnych w różnorodne kompozycje okolicznościowe, dekoracji wnętrz roślinami doniczkowymi oraz przygotowania dekoracji  z okazji targów, pokazów czy ślubu.

   Tematyka pierwszych zajęć poświęcona była florystyce funeralnej- związanej ze zbliżającym się dniem 1 listopada- Wszystkich Świętych.

Zapraszamy do fotorelacji.

 

koło florystyczne
koło florystyczne
koło florystyczne
koło florystyczne
koło florystyczne
koło florystyczne
koło florystyczne
koło florystyczne
koło florystyczne
koło florystyczne
koło florystyczne
koło florystyczne
koło florystyczne
koło florystyczne

Back to top