WCAG

Informacja dla uczniów i rodziców o hybrydowym nauczaniu
od 17.05.2021do 28.05.2021


Dyrektor ZSCKR w Bystrej informuje , od poniedziałku 17 maja do 21 maja br. zajęcia dydaktyczne( lekcje i zajęcia praktyczne) dla klas : II technikum po gimnazjum, III technikum. będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Lekcje i zajęcia praktyczne dla klas I technikum i II technikum po szkole podstawowej będą się odbywać na terenie szkoły z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego wg obowiązującego od dnia 1 września 2020 planu lekcji . (wszystkie zmiany zostają anulowane)

W następnym tygodniu od 24-28 maja nastąpi zmiana , klasy I technikum i II technikum po szkole podstawowej przejdą na zdalne nauczanie, a II technikum po gimnazjum, III technikum będą realizować zajęcia edukacyjne (lekcje i zajęcia praktyczne) w szkole.

Dyrektor ZSCKR w Bystrej
Józef Warchoł

We wtorek nauczycielki p. A.Topór i M.Piecuch złożyły w przeddzień bitwy gorlickiej wieniec wykonany na zajęciach praktycznychprzez uczniów z kl. II architektury. Cmentarz został uporządkowany i po zimie liście zagrabane.

 

 

Prezentacja do pobrania:

prezentacja bitwa pod gorlicami

 

prezentacja konstytucja 3 maja

 

Informacja dla uczniów i rodziców o zdalnym nauczaniu
od 7.05.do 14.05.2021

Dyrektor ZSCKR w Bystrej informuje że od piątku , 7 maja br. zajęcia dydaktyczne (lekcje) będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, natomiast zajęcia praktyczne będą się odbywać normalnie na terenie szkoły z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego wg obowiązującego planu lekcji .

Dyrektor ZSCKR w Bystrej
Józef Warchoł

 

 

Informacja dla uczniów i rodziców o zdalnym nauczaniu od 26.04.2021 do 2.05.2021


Dyrektor ZSCKR w Bystrej informuje od poniedziałku, 26 kwietnia br. zajęcia dydaktyczne (lekcje) będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, natomiast wszystkie zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe będą się odbywać normalnie na terenie szkoły z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego wg obowiązującego planu lekcji .


Dyrektor ZSCKR w Bystrej
Józef Warchoł

Back to top